Дані Алвес нарешті визначився з майбутнім

28 Кві, 2015|10:12
large-موناكو-يريد-استقدام-ألفيس-08f7b

Захисник каталонської «Барселони» і збірної Бразилії Дані Алвес все ближче до підписання нового контракту зі своїм нинішнім клубом, про що повідомляє іспанське видання Cope.

Я б viagra gold review. хотів залишитися в місті, де проживає моя сім’я, – зазначає відомий бразилець, якого вже активно сватали до французького “ПСЖ”.

Рішення залишитися в розташуванні каталонського клубу бразильський футболіст приймав самостійно. Є інформація, що Дані Алвес хоче залишитися в своєму клубі виключно за спортивних і особистих міркувань, але ніяк не з фінансових (“БФ”: ну да). Бразилець неодноразово говорив, що під керівництвом Луїса Енріке йому вельми комфортно.

Нагадаємо, що за «Барсу» Дані Алвес грає з 2008 року. І зарекомендував себе як один з головних асистентів Мессі.


  • http://facebook.com/profile.php?id=100002189853720 Назаретян Эмиль

    Млять, от адміни, Що ви за х.ню порете??? Який він асистент Мессі?? Ще й один з головних, пздц… А потім школоглори і ріні дебіли почнуть говорити що Мессі без Алвеша ніхто, як це було з Хаві і Ін’єстою! Ви хоч думайте що пишете!!!!!

  • https://plus.google.com/112784054816136077958 Bradley Pitt

    взагалі-то, це відсилка на це інтерв’ю Алвеса http://www.ftbl.ru/news/daniel-alves-voydu-v-istoriyu-kak-glavnyy-assistent-v-karere-messi/

    ті хто читає подібні новини мали б знати про це)))

Menu Title