Дав дівчині “на Ротаня” і виклав відео в інтернет

3 Лют, 2015|15:09
video_play

Не ми брутальні – життя таке. Гравця харківського “Металіста” Чако Торреса було звинувачено у розповсюдженні домашнього порновідео.

Можливо, цього скандалу б і не було, якби учасниця цього відео, колишня дівчина хавбека “Металіста”, сама не розповсюдила інформацію на своєму Фейсбуці та Instagra’mі, написавши, що Чако це зробив спеціально, аби is alli back on the market yet 2014. їй було боляче.

тпВідео із ресурсу, яке спеціалізується по цій тематиці, вже видалено. Тому мотивів того, чому дівчина вирішила сама всім розказати про відео невідомо: або вона ТП трохи неадекватно розцінила ситуацію згаряча, або її модельна кар’єра почала загнивати помаленьку, й дівчина захотіла попіаритись, зробивши ставку на перекваліфікацію фаху.

10003989_269699169871970_4753552592103663740_n

В будь-якому разі це вже не перший секс-скандал у “Металісті”. Давніше жовта преса розповсюджувала чутки про те, що в клубі був конфлікт між Хав’єром і Тайсоном через те, що останній буцімто мав зв’язки з дружиною капітана, поки той лікувався в Аргентині.

Може, це все тому, що “Метал” грає у жовтій формі? Скандали й інтриги так і липнуть до цього клубу та його гравців.

P.S. Дякуємо вітчизняним телекоментаторам в підготовці до цього матеріалу. Якби не ви, наші геніальні, цей заголовок би не відбувся. “Жґітє ісчо!”.

В темі:

Menu Title