Денисов “пройшовся” по арбітражу та жорстко потролив Суркіса

17 Жов, 2016|08:32
13668975952076

Імперія завдасть удару у відповідь!

Ведучий програми “Великий футбол” Олександр Денисов оцінив роботу арбітрів на матчах Прем’єр-ліги, зробивши жирний реверанс у бік минулого братів Суркісів, повідомляє портал Tribuna indian generics online accutane. .

“Результативна помилка Пасхала на користь “Динамо” у 5-му турі, коли Сидорчук повинен був отримати пряму червону картку за фол на Шабанові. А в 11-му турі Пасхал не ставить у ворота “Динамо” вже стовідсотковий пенальті. З одним і тим же арбітром один раз – випадковість, два – закономірність.

Ті, хто відповідають за реалізацію так званого закону Павелка про боротьбу із корупцією у футболі, як мінімум, повинні уважно придивитися до Пасхала. Футбольне суспільство має розуміти природу таких помилок.

Читайте також: шовМирний план Денисова

Поки наші арбітри не будуть усвідомлювати, що за ними стежать не тільки на футбольному полі, але і за його межами і є кримінальна міра відповідальності, ми будемо залишатися в невіданні, чи це якість українського арбітражу, чи ми поступово повертаємося в часи імперії хутра?” – сказав Денисов.


Menu Title