“Дніпро” чекає на виліт “Шахтаря”

2 Бер, 2015|14:06
133601

Хоча і це дніпропропетровцям kegunaan dexamethasone phosphate. навряд чи допоможе.

Річ у тім, що в Дніпропетровську, після історичного проходу в 1/8 фіналу Ліги Європи всерйоз збираються заявити про себе на весь Старенький Світ. І для цього “Дніпро” дуже хоче перебратись на “Львів Арену”. А для того, щоб наблизити цю реальність, дніпропетровцям треба, щоб “Шахтар” 11 березня завершив свої єврокубкові виступи в Мюнхені.

Втім, генеральний директор “Дніпра” каже, що навіть в разі вильоту “гірників” з Ліги Чемпіонів, це “біло-синьо-голубим” не допоможе у досягненні їхнього бажання.

Я хочу в цьому питанні раз і назавжди поставити крапку: УЄФА прийняв рішення, що всі матчі, які залишилися у єврокубках, “Дніпро” проводитиме в Києві.

Так, якщо “Шахтар” не пройде “Баварію”, ми ще раз спробуємо звернутися в УЄФА з питанням, якщо нам судилося пройти “Аякс”, чи можемо ми зіграти у Львові. Варіант гри поза Києвом може бути тільки один - Львів. Але я практично не сумніваюся в тому, що нам відмовлять.

Ще раз: прийнято рішення, що всі матчі єврокубків цього сезону “Дніпро” повинен проводити в Києві. Про Дніпропетровську мова взагалі не йде.

Так що краще всім заспокоїтись з цього приводу і побажати “Шахтарю” пройти далі. Нехай українські футбольні команди усі разом потішать нас в ці складні часи.

 

В темі:

Menu Title