“Дніпро” може продати трьох основних гравців

27 Лип, 2015|19:22
2e51ac0fc55ba6d19a6784edbe22c5fa

Дніпропетровський “Дніпро” до закриття трансферного вікна може втратити як мінімум трьох гравців, повідомляє fcdnipro.com.

За інформацією турецької радіостанції Radiospor, з посиланням на агента ФІФА Маліка Арутюнова, захисник Дуґлас дав згоду на перехід в “Галатасарай” і зараз йдуть інтенсивні торги. Стало відомо, що “Дніпро” дійсно спілкувався з “Галатасараєм” про можливий продаж футболіста. Так само на бразильця претендує й інший турецький клуб – “Бешикташ”. Крім того агент ФІФА стверджує, що “Галатасарай” зробив “Дніпру” офіційну пропозицію про продаж Ніколи Калініча.

Між тим, головний тренер “левів” Хамза Хамзаоглу вважає, що йому потрібен гравець такої фактури як Калініч. Нагадаємо, що підтвердив факт переговорів і сам форвард “Дніпра”.

Тривають переговори між дніпропетровським клубом greenstone azithromycin 250 mg. і французьким “Реймсом” про трансфер Джаба Канкава.

Fcdnipro.com з’ясував, що капітан збірної Грузії побажав покинути Дніпропетровськ. Вірогідність трансферу 29-річного опорного півзахисника досить висока.

Коментар БФ: Уявляєте, що зараз відчуває Мирон Богданович?


Menu Title