“Дніпро” підвезе на збори “Волинь”…

3 Лют, 2017|23:40
137984

… яка продала гравця для того, аби туди поїхати. Типова трагікомічна новина, яка описує ситуацію в prodotto 87. еліті сучасного українського футболу. Крик вголосину крізь гіркі сльози.

SportArena повідомляє про те, що футбольний клуб “Волинь” все-таки зміг знайти гроші на проведення передсезонного збору в Туреччині. Однак для цього команді довелося розлучитися з одним із провідних футболістів – Віктором Хомченком. Лучани отримали за гравця 50 тисяч доларів від львівських “Карпат”. Цих грошей команді з Луцька має вистачити для оплати як мінімум одного навчально-тренувального збору в Туреччині, куди традиційно їздять взимку готуватися до сезону українські клуби.

Крім того, “Волинь” заощадить ще й на перельоті. “Дніпро”, який замовив чартерний рейс до Туреччини туди й назад, дозволив луцькій команді полетіти з ними за компанію.

Нагадаємо, що через брак коштів “Волинь” перший етап підготовки до чемпіонату провела на Закарпатті. Там би пройшов і другий збір команди, якби не вдала продаж футболіста в “Карпати”.

В темі:

Menu Title