“Дніпро” ще може повернути Ежидіо

30 Бер, 2015|15:42
6233_2

Агенти мутять воду, гравці на це ведуться, а клуби страждають – так виглядає класична схема, коли довірена особа футболіста підбиває свого підопічного на якусь “мутку”. Проте, в історії з Ежидіо нічого не зрозуміло, адже “Дніпро” зберігає режим повної тиші.

Спробував пролити світло у темінь Ігор Циганик, який у вчорашньому “ПроФутболі” висловив думку, що дніпропетровський клуб ще xl pharmacy vip. може в найближчі дні змінити події на свою користь.

“Думаю, у “Дніпра” ще є день-два, щоб закрити фінансові питання і змусити Ежідіо повернутися. Інакше це все перейде в судову площину. Знаючи наші відносини з бразильськими агентами, впевнений, вони серйозно підковані. Цілком імовірно, що “Дніпро” купивши Ежідіо за 2,5 мільйона доларів, може їх більше ніколи не повернути. Виходить, що за один його матч в основі клуб заплатив 500 тисяч”.

В будь-якому разі, поки мовчить генеральний директор “Дніпра” Андрій Стеценко, ми разом з паном Цигаником можемо лише здогадуватись, що відбувається там насправді. Очевидно одне: розв’язка настане в найближчі дні.

 


Menu Title