Дост: “Раніше я був дном”

4 Бер, 2015|18:03
bas-dost_14229570551285612451

Нападник “Вольфсбурга” Бас Дост, який забив 13 м’ячів у восьми останніх матчах за клуб німецької Бундесліги, прокоментував свою поточну форму та зазирнув в своє майбутнє.

“Раніше я грав занадто блякло. Мене це напружувало. Багато людей вірили в мене, але їх дивувало і дратувало, що я частіше з’являюся на трибуні, а не на полі. Мені теж було непросто. Я приходив в роздягальню і дізнавався, що .в черговий раз не потрапив в заявку. Тому влітку я хотів піти з “Вольфсбурга”.

Тим не менш, я з часом відмовився від цього варіанту. У мене була травма, я переніс операцію на щиколотці, а в таких ситуаціях команду не міняють, бо буде складно нормально почати грати за неї. До того ж у мене було відчуття, що моя місія в “Вольфсбурзі” ще не закінчена. Я знав, що не забув, як забивати, але моя статистика – це не тільки везіння. Дуже важлива для мене була зимова перерва.

wzJanWx

Я не став згадувати про те, як грав раніше(сміється) і замість цього сконцентрувався на другій половині сезону. Гол у ворота “Баварії” у першому матчі додав мені впевненості. Збірна? Безумовно, я хочу грати за Голландію. Не сумніваюся, що готовий до виступу за національну команду “, – наводить слова форварда ESPN


Menu Title