Дрогба отримав гарну вазу

26 Січ, 2015|23:48
ad157819342football-the-f-e1422260940562

Нападник «Челсі» Дідьє Дрогба став володарем FWA Tribute Award, щорічного призу, що вручається Асоціацією футбольних журналістів Великобританії.

Didier-Drogba-at-Football-Writers-Dinner (1)

На щорічному заході, який проходить в готелі «Savoy», Дрогба отримав нагороду Асоціації футбольних журналістів. Ця нагорода вручається тим, хто вніс істотний внесок у розвиток даного виду спорту в країні. Після того, як івуарійця представив italian pharmacy online. голова Асоціації Енді Данн, назвавши Дідьє першопрохідцем не тільки за ігрові якості, але і за благодійну діяльність, яку футболіст веде в Африці, Дрогба піднявся на сцену. Після цього присутнім продемонстрували нарізку з найкращих моментів його кар’єри.

«Для мене це особлива нагорода, бо в перші місяці, коли я приїхав до Англії, я ніколи не думав, що стану кимось видатним тут, що буду говорити з вами і що отримаю цю нагороду. Коли гравці приїжджають до Англії, вони бояться преси, але після численних інтерв’ю я навчився спілкуватися з вами, зрозумів вас і створив з вами хороші відносини. Це одна з причин, чому змінилася моя гра. Я став впевненіше на полі, тому що ми розуміли один одного», – заявив на сцені Дрогба.

У заході взяв участь і Жозе Моурінью.

«Я наполягав, щоб клуб заплатив за нього такі гроші, і я думаю, що ми вже зараз можемо сказати, що він найвдаліше придбання «Челсі», враховуючи, що він зробив для клубу за ці роки і продовжує робити. Я знаю, що це за гравець і за людина.»

Jose Mourinho Football Writers Association Tribute Dinner

 

А також ще декілька іменитих осіб, які розповіли про важливість дитячих академій і подальший розвиток футболу в Англії.

The Football Writers Association Award presented to Didier Drogba The Football Writers Association Award presented to Didier Drogba


Menu Title