Директор УПЛ: “Ми готові до того, що із сезону 2019/2020 в нас буде 16 команд”

17 Лип, 2018|21:37
23fcac

Навіть страшно уявити, що це буде за склад.

Новий президент УПЛ Томас Грімм, походивши по матчах нашого топ-чемпіонату, прийшов до висновку, що найкращі команди грають у лігах понижче (це лише здогадка екстрасенсів “БФ” – прим. редакції). Він заявляв про ідею розширити УПЛ, і багато функціонерів різного масштабу підтримали цю ідею. Наскільки вона розумна у нинішній ситуації – питання дискусійне, але процес, схоже пішов. Принаймні, саме на це натякнув виконавчий директор УПЛ Євген Дикий.

“Ми відпрацювали механізм, який вже є в новому регламенті. generic-pharmacy-online. Він проходить узгодження Виконкомом і, сподіваюся, в суботу ми вже отримаємо затверджений регламент. Там є механізм переходу до шістнадцяти команд.

Завжди виникає багато питань, яким чином перейти від дванадцяти до шістнадцяти: чи буде хтось вилітати, чи будуть додаткові матчі плей-офф. Вже відпрацьована система.

Ми готові до того, що з сезону 19/20 у нас буде 16 команд. Ми дуже сподіваємося на це. Зараз ми бачимо склад першої ліги, в якій є “Дніпро-1″, “Металіст-1925″ і “Волинь”. У нас є хороший плацдарм, щоб вже наступний сезон розпочати з шістнадцятьма командами”, – заявив Дикий в студії телеканалу “Репортер”.

Читайте також: У Дніпрі створять футбольний клуб ФК “Дніпро 1918″

Поки що ж лізі важко зібрати навіть 12 команд. ФК “Полтава”, яка кваліфікувалася в УПЛ через плей-офф, розгромивши одеський “Чорноморець”, відмовилася виступати в УПЛ через занадто високі вимоги, через що функціонери довгий час обирали заміну. За інформацією Tribuna, підвищення в лігу не хотіли ні “Зірка”, ні “Чорноморець”, ні навіть “Інгулець”. Тим не менш, колективне голосування виступило за те, що в сезоні УПЛ 2018/2019 виступатиме саме одеський клуб.


Menu Title