Директор підготовки Євро-2012 назвав збірну каліками і пояснив, чому краще, щоб команда не їхала на ЧС

25 Бер, 2017|11:44
Äèðåêòîð òóðíèðà ÓÅÔÀ ÅÂÐÎ 2012 â Óêðàèíå Ìàðêèÿí Ëóáêèâñêèé âî âðåìÿ çàñåäàíèÿ Êîìèòåòà ïî ïîäãîòîâêå è ïðîâåäåíèþ â Óêðàèíå ôèíàëüíîé ÷àñòè ×åìïèîíàòà Åâðîïû 2012 ãîäà ïî ôóòáîëó.

Підпалив пердаки.

Директор підготовки Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський прокоментував результат матчу can you get viagra over the counter. кваліфікації ЧС-2018 Хорватія – Україна (1:0).

“Після бездарної гри нашої національної збірної проти Хорватії найбільше шкода наших відданих уболівальників, які самовіддано підтримували команду в Загребі.

Мені дзвонили багато хорватських друзів і висловлювали щире захоплення саме нашими фанами. Хочу втішити саме їх, тому що в тому, що наші каліки, швидше за все, не кваліфікуються на чемпіонат світу в Росії, є великий позитив.

І ось в чому він полягає:

– з такою грою нам немає чого робити на найбільшому світовому футбольному форумі;

Читайте також: Українських фанатів затримали в Загребі за фото з прапором

– українське суспільство і політики обійдуться без гострої дискусії: чи бойкотувати ЧС-2018, їхати чи не їхати;

– наші дорогі вболівальники зможуть подивитися світовий футбол по телевізору і не будуть стикатися з ризиками під час поїздки в Росію, яких там буде тьма;

– перехреститься ФІФА, у якої відпаде потреба думати, що з усім цим робити і як убезпечити збірну України та її фанів на безкрайніх “просторах” Росії”, – написав Лубківський.


Menu Title