Джек Вілшир може послати Венґера на куй та продовжити кар’єру в “Герті”

15 Лют, 2015|10:41
9F5ZXgCH_U8

Якщо у 23-річного півзахисника раптом не витримають нерви, то можна сміливо збирати речі та переїжджати до Берліну. Як ми усі знаємо, кілька тижнів тому улюбленець Венґера знову опинився у епіцентрі скандалу, коли футбольна спільнота засудила пристрасть Вілшира до куріння – хлопець тепер бавився кальяном у нічному клубі. Ясна річ, це не сподобалося прихильникам “канонірів”, direct rx pill. але наставник “Арсеналу” запевнив, що подібні речі не повторяться.

А от тренеру “Герти” Палю Дердаю абсолютно пофіг на такі вчинки – його турбують більш глобальні проблеми.

“Я хлопцям відразу сказав: в роздягальні можете робити все, що хочете. Можете їсти торт або навіть кидати його в стіну. Мені все одно, що ви робите, головне – показуйте результат. Чому я повинен вводити заборони, якщо без них все і так працює?

Чи можна моїм гравцям курити? Звичайно, для здоров’я це погано. Але якщо у когось заспокоюється пульс від сигарети, і футболістові це треба, і він робить це не при дітях – не моя справа“, -зазначає Дердай.

І справді, головне – результат. І що тут такого, ну і що що палять? Тому Дердай вже очікує не тільки на Вілшира, а й на Балотеллі, Коентрау та Мілевського.


  • http://vk.com/id285923186 Евгений Зеленков

    а Щенсны?

Menu Title