Джермейн Ленс розповів, чому вирішив піти з “Динамо”

9 Сер, 2015|08:18
3Gduepif0T1UGY8H4xMDoxOjBzMTt2bJ

Гравець збірної Нідерландів, що не так давно перебрався до “Сандерленду”, вирішив поділитися враженнями перебування в Україні.

meds on line no prescribtion.

“Все було нормально, коли я переходив у “Динамо”, ніякої загрози не було. Я насолоджувався життям в Києві, але через шість місяців розпочалася війна з Росією, все змінилося. Це означало, що я півтора року не зможу жити разом зі своєю родиною. Вони повинні були приїхати, але коли все почалося, я сказав їм залишатися в Нідерландах”, –  розповідає Джермейн Ленс британському виданню Daily Star.

“Я можу пригадати, коли малайзійський літак був збитий на сході України. Я був на відпочинку на Ібіці, коли це трапилося. Війна все ближче і ближче наближалася до Києва”.

“Я витратив багато часу на переговори зі своїм агентом, і, чесно кажучи, дуже не хотів повертатися в “Динамо”. Але мій контракт був розрахований ще на три сезони. Це був не найкращий період для моєї родини. Але я вів себе професійно, а керівництво клубу пообіцяло, що все буде добре”, – підсумував колишній хавбек київського чемпіона України.


Menu Title