Джеррард про Стерлінґа: Це мєрзость

10 Лип, 2015|08:40
141126-336-Ludogorets_Liverpool-1060x8401

Екс-капітан «Ліверпуля» Стівен Джеррард, який цього літа перейшов в «Лос-Анджелес Гелаксі», прокоментував інформацію про відмову вінгера червоних Рагіма Стерлінґа брати участь у двотижневому турне мерсисайдців по країнах Азії.

За даними британської преси, таким чином Рагім намагається натиснути на клуб в надії підписати більш вигідний контракт або перейти в «Манчестер Сіті». У ЗМІ також просочилася інформація, що Стерлінг не хоче працювати під керівництвом головного тренера «Ліверпуля» Брендана Роджерса, але в клубі viagra online deutschland. ці відомості категорично спростовують.

Я не в захваті від цієї мильної опери і не думаю, що в ній є сенс. У цій ситуації кожен повинен поводитися як чоловік. Рахім повинен поговорити з керівниками клубу і з самим Бренданом Роджерсом, розповісти їм своє бачення ситуації, щоб почати рухатися в якомусь напрямку.

Не можна ж просто не їхати в турне. Мільйонам уболівальників не терпиться побачити Стерлінга у формі “Ліверпуля”. Так що я не думаю, що Рахім чесно поступає з ними, ведучи себе таким нечесним чином, – наводить слова Джеррарда Sky Sports.


Menu Title