Екс-адміністратор збірної U-17: “Я ніякого відношення до карток не маю, це не входить у мої обов’язки”

2 Кві, 2018|20:28
200933

Здається, ФФУ знову знайшла лівого крайнього.

Скандал навколо технічної поразки збірної України U-17 продовжує розвиватись. Після розслідування спеціальної комісії на чолі з Мироном Маркевичем було прийнято рішення звільнити трьох співробітників ФФУ: голову департаменту розвитку ФФУ Володимира Чорно-Іванова, заступника начальника аналітичного відділу Валерія Трутньова та працівника департаменту національних збірних команд Анатолія Кудя.

Останній в ефірі програми “Великий футбол” заявив, що не розуміє, чому його призначили винним у цій справі, адже він виконував функції адміністратора і питанням карток не займався.

“Я перевіряю готовність форми, м’ячів, щоб у команди не було проблем з футбольним екіпіюванням. Харчування, перевірка транспорту, від’їзд на гру – все входить в мої обов’язки. Перед матчем я видаю екіпіювання, після – збірка, прання.

Це ніяк не можна порівняти з контролем карток. Я ніякого відношення до програми “Тайм” не маю. Не знаю, чому мене включили в число тих, хто забезпечує передачу даних по цій програмі.

У мене просто немає слів, щоб оцінити ситуацію, яку зробили по відношенню до мене. Я всі ці роки правдою працював на футбол, у мене немає ніяких доган, нічого немає, крім заохочень. Мене викинули і я навіть не знаю, за що. Повторюю, в мої функціональні обов’язки ніяк не входить контроль платформи “Тайм”.

Не хотілося б брати на себе відповідальність звинувачувати когось з наших керівників. Напевно, люди самі знають, хто винен в цьому. Я стрілочник, якого дуже швидко звільнили, нічого не пояснюючи. Я шокований. Сподіваюся, come comperare viagra. що керівництво ФФУ розбереться, зробить висновки і визначить ступінь моєї вини”, – заявив Анатолій Кудя.

Читайте також: Збірна України U-17 отримала технічну поразку та не поїде на Євро-2018

Нагадаємо, що в матчі проти збірної Сербії U-17 українські юнаки здобули драматичну перемогу 2:1, однак при цьому на поле вийшли два дискваліфікованих футболісти. Збірній України U-17 присудили технічну поразку, через яку наша команде не поїде на Євро-2018.


Menu Title