Екс-футболіст Арсенала отримав червону картку за своє прізвище

8 Бер, 2018|14:22
DXo424HXkAMj4Hw

Щоооо?

У матчі шостого англійського дивізіону між “Іст Таррок” та “Хемел Хемпстед Таун” відбувся анекдотичний випадок. Екс-футболіст лондонського “Арсенала” Санчез Уотт, який зараз виступає за “Хемел”, випадково отримав червону картку, назвавши арбітру своє прізвище.

Як передає ESPN, під час гри Уотт вибив м’яч, який мала вводити у гру команда суперника. Суддя миттєво свиснув і показав футболісту жовту картку,  попросивши назвати прізвище, так як у шостому дивізіоні на футболках написені лиш номери. Уотт кілька раз відповів, але арбітр розгнівався, показавши гравцю другу жовту й автоматично вилучивши з поля.

Справа в тому, що прізвище “Уотт” звучить так само, як і англійське слово “What” (“Що”). Рефері вирішив, що Уотт дражнить його, багато разів повторюючи “Що? Що?”, а тому й виписав футболісту червону картку.

Читайте також: Голова FA поставив єврейську зірку Давида в один ряд зі свастикою

Втім, все закінчилося хеппі-ендом. Одноклубник Уотта Джордан Паркс пояснив судді, що насправді той просто називав своє прізвище, і червону картку скасували. Арбітр так нікого й не вилучив, а гра завершилася з рахунком 2:0 на користь “Хемел Хемпстед Таун”. Один з голів забив Уотт.


Menu Title