Екс-голкіпер збірної Польщі: Порошенко розв’язав громадянську війну, а тепер хоче розтоптати ФІФА

23 Бер, 2015|23:16
1598344

Ватники існують усюди – сьогодні vardenafil generika. це підтвердив депутат польського Сейму, який своєю заявою сьогодні виокремився в інформаційному просторі цивілізованого світу.

“Порошенко втратив контроль над країною і над самим собою. Крім того, розв’язав в Україні громадянську війну. А тепер я чую, що він хоче розтоптати своїми брудними чобітьми прапор ФІФА. Думаю, йому варто звернутися до лікаря”.

Ця цитата належить Яну Томашевському, найкращому голкіперу світу 1974-го року, бронзовому призеру ЧС-1974, срібному призеру ОІ-1976, а сьогодні представнику пропрезидентської партії “Громадянська платформа”, яку власне очолює лідер Польщі Броніслав Коморовський.

Цікаво, що в інтерв’ю виданню se.pl Томашевський заявляє, що зрадник Порошенко змішує спорт і політику, хоча сам своїми заявами “намутив” води більше всіх фіфашних функціонерів разом узятих.

Зрештою, коли журналіст спробував перевести розмову в конструктивне русло, сказавши, що це Порошенко відібрав в України Крим, Томашевський відповів у класичному стилі 86% громадян сусідньої країни (не Польщі, звісно):

“Порошенко сам собі винен. Мені дуже прикро, тому я звертаюсь до всього світу, аби він відкрив очі і побачив, що цей джентльмен хоче привести нас до третьої світової війни”.

Зрада просто зашкалює.


Menu Title