Екс-гравець “Арсеналу” допомагає воїнам та дітям із зони АТО

20 Тра, 2015|17:45
38dea89ab49475abeec926e7236fd444_b

У січні 2015 року в місті Спліт за ініціативи хорватського футболіста Івіци Піріча, який кілька років в Україні виступав за київський “Арсенал”, був створений Фонд з надання гуманітарної допомоги дітям-біженцям з України, які переїхали на постійне місце проживання із зони АТО в Дніпропетровську область. В рамках роботи фонду та за підтримки надзвичайного Посла України в Хорватії Олександра Левченка в клініці хорватського доктора Драгана Прімораца на реабілітації побували поранені воїни із зони АТО.

Зараз, як інформує sport.bigmir.net. , організовується виїзд двох груп дітей-біженців у складі 300 осіб на відпочинок до Хорватії. Перша група проведе двотижневий відпочинок в хорватських містах Рогозніца і Трогір з 1-го по 13 червня, друга – в Макарсці і Трогірі – з 6-го по 20-те серпня.

Крім того, фондом планується організація медичної конференції, в якій зможуть взяти участь дніпропетровські студенти та головний лікар обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко. Захід проходитиме за участі лауреатів Нобелівської премії в цій галузі.

“Україна зараз потрапила у важке становище і переживає важкі часи. У цій країні я прожив п’ять років, потім став агентом, тому дуже прив’язаний до України і тут живе дуже багато моїх друзів. Вважаю своїм моральним обов’язком допомагати Україні та українському народові, робити все, що в моїх силах.

До проекту створення фонду підключилися багато хорватів, бізнесмени, мери міст. Ми підтримуємо українських вояків, а зараз організовуємо виїзд 300 дітей із зони АТО на відпочинок до Хорватії.

Україна свого часу багато чого дала мені і моїй родині, тому зараз вважаю своїм обов’язком зробити все від мене залежне для kamagra reviews uk. допомоги. Треба знайти вихід із ситуації, в якій зараз знаходиться Україна. Упевнений, що як і у нас, у вас ця війна закінчиться, і Україна буде жити нормально “, – розповів Івіца.

Коментар БФ: Дякуємо!

В темі:

Menu Title