Екс-президент ПФЛ: “Чому “Шахтар” радіє, якщо переміг в першості аматорів?”

11 Тра, 2017|10:41
sirota10

Спірні судження.

Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота прокоментував чемпіонство buy neurontin paypal. “Шахтаря”.

“Шахтар” зараз сильніший за всіх, треба це визнати і привітати донеччан з перемогою. Футболісти “Шахтаря” заслужили цей успіх. А ось до самого футбольного клубу є великі претензії щодо того, які методи “Шахтар” застосував для того, щоб стати чемпіоном. Донецький клуб очистив для себе простір, щоб легко стати чемпіоном. І це не мої слова і не моя приватна думка – це висновок на підставі дій і висловлювань лояльних до “гірників” експертів і представників клубу, які я послухав і систематизував.

Два роки тому всі говорили, що чемпіонат України нормальний. Ніхто не говорив, що він сильний і поганий – просто нормальний! Потім румунський представник “Шахтаря”, який зараз працює наставником “Зеніту” і прізвище якого я забув, почав говорити про “недочемпіонат” і про потребу скоротити число команд до дванадцяти. “Шахтар” домігся “обрізання” чемпіонату, використавши лояльних експертів, вголос говорили про те, що у нас не може існувати 16 боєздатних клубів. У результаті зменшили кількість команд для того, щоб стати чемпіонами.

Читайте також: Луческу похвалив стадіон “Полтави”, поставивши її в приклад “Распил”-Арені”

А тепер ми чуємо риторику прихильників “Шахтаря”, що в Україні залишився лише один професійний футбольний клуб. За логікою “Шахтаря”, вони спалили за собою землю для того, щоб бути непереможними. Виникає питання: чому “Шахтар” так феєрично радіє, якщо переміг у першості аматорів ?! – цитує Сироту 1927.kiev.ua.


Menu Title