Екс-президент ПФЛ: “Професіоналізм Колліни сильно перебільшений”

26 Тра, 2015|00:39
10a948cc7f2f6dbb163ffc82fe930dbe

Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота у Facebook поділився своєю думкою про продовження контракту ФФУ з куратором системи арбітражу в Україні П’єрлуїджі Колліною.

“Я не зовсім розумію, як всі хочуть продовжити Колліну під загальний одобрямс, коли він за весь час своєї роботи не виховав жодного достойного арбітра? Всі нормальні судді прийшли до нього.

Усіх, кого він знайшов і виховав, він потім сам і прибрав як слабких арбітрів. Коли кожен тур суддівський скандал. Коли при ньому футболісти стали закидати у вирішальних іграх м’ячі руками. Коли про хабарі суддям не говорить тільки ледачий. Коли судді в першій лізі, однією ногою знаходячись в ПЛ, не знають елементарних Правил гри (епізоди матчу “Геліос” – “Динамо-2″). Коли вперше за багато років українські тренери знову заговорили про залучення іноземних арбітрів (Грозний і Маркевич). Коли капітан “Дніпра”, який є зразком виховання і спокою, зривається у прямих звинуваченняї суддям. Коли в юнацькому футболі, крім того, що судді не знають Правил гри, вони можуть собі дозволити судити в джинсах. Для мене це незрозуміло.

rachinskaya

Якщо за 5 років, які він провів в Україні, він, крім арбітрів-жінок, не зміг навчити і підібрати жодного вартісного арбітра, можливо, його професіоналізм як керівника сильно перебільшений? Ніхто не сперечається, що він був сильним суддею. Але ми знаємо чимало фактів, коли колишні знамениті гравці так і не змогли стати великими тренерами. Не впевнений в його здібностях як керівника всього суддівства України”

cialis achat.


Menu Title