ФФУ буде боротися за інтереси України перед УЄФА

25 Тра, 2015|12:10
naslovna_fifa_uefa

Федерація веде роботу над тим, щоб переконати УЄФА збільшити кількість українських міст, в яких можна буде приймати єврокубки в наступному сезоні. Вони попросять УЄФА дозволити проводити єврокубки в Полтаві, Дніпропетровську та Черкасах. Про це заявив віце-президент організації Ігор Кочетов, якого цитує сайт Вести.

 

Зараз у нас є Київ і Львів, можливо, до них приєднаються Полтава, Дніпропетровськ і Черкаси. Але для цього треба переконати УЄФА в тому, що ми здатні забезпечити безпеку на матчі будь-якого рівня.

Звичайно, у світлі інциденту на матчі «Дніпро» – «Наполі», за вироком якого УЄФА постановила, що підопічним Мирона Маркевича доведеться провести одну гру в єврокубках без глядачів, подібна тривожна нота має місце в головах європейців. Але якщо ФФУ сказало, то воно зробить. Інакше: “Ти нє пацан шолє?”.

Зараз домовляємося з МВС, щоб в критичні моменти міліція могла увійти в чашу стадіону. Також необхідно проводити навчання стюардів. Вони повинні володіти тактикою дій при тих чи інших обставинах.

За його словами, також необхідно поставити турнікети між секторами і полем, які не дозволять уболівальникам вибігати zoloft generics. на поле.

Головне не переборщити, бо буде як в Рассєї.

Ss_yDQ8SCAs (1)

В темі:

Menu Title