ФФУ звільнила легенду “Шахтаря” за підтримку “ДНР”

7 Лип, 2015|13:35
2004fe

Федерація футболу України вигнала зі своїх лав інспектора та делегата ФФУ Віктора Звягінцева. Відомий у минулому футболіст “Шахтаря” і “Динамо”, став одним з організаторів футбольного турніру viagra without perscription. для терористів “ДНР”.

“Питання зі Звягінцевим ми розглянули досить давно і своєчасно, ухваливши відповідне рішення. Ще в травні Звягінцев дозволяв собі сепаратистські висловлювання, дуже негативно відгукувався про Україну і керівництво країни, повністю підтримуючи те, що творять на Донбасі місцеві бойовики і російські найманці.

Природно, ми не могли пройти повз таку ситуацію. Проблема тоді ж була розглянута на засіданні Комітету, який виніс вердикт більше не залучати Звягінцева до роботи в якій-небудь структурі ФФУ.

Ніхто не ставить під сумніви заслуги Звягінцева перед футболом і його професійні якості. Але кожна людина має право робити свій вибір. Він свій зробив. І нам з ним не по дорозі”, – заявив в інтерв’ю “Футбольному клубу” віце-президент національної федерації Ігор Кочетов.

Коментар БФ: Все вірно, гнати в три шиї отих сєпарів! Вже був інцидент, що дітей ледь не записали у терористи!..


Menu Title