ФІФА звільнила чиновника, який виступав проти проведення ЧС в Росії

15 Січ, 2015|18:48
111dynamo.kiev.ua111_342

FIFA, заплющуючи очі, йде на будь-який крок, навіть радикальний.  У Цюриху розгорівся черговий скандал, пов’язаний із звільненням американського юриста Майкла Ґарсії.  Цей чоловік – вже колишній очільник слідчої палати комітету з питань етики у світовому футболі. Справа в тому, що спеціаліст досліджував процес голосування та в підсумку обрання Росії та Катару господарями Чемпіонату світу у 2018-му та 2022-му роках відповідно.  Згодом, Ґарсія оприлюднив доповідь, наголошуючи на тому, що право проведення мундіалю у цих країнах було здобуте нечесним шляхом, ба, більше! – навіть наводив корупційні схеми, якими зловживала FIFA.

Генеральний секретар структури Йозеф Блаттер, ясна річ, від подібних коментарів відхрещується, вкотре акцентуючи увагу на легітимності вибору функціонерами.Тож не дивно, що експерти не поспішили розглядати доповідь Ґарсії, який наполягав на опублікуванні усіх матеріалів, а не дублюванні та відтворенні лише певної частини, яка не висвітлювала усієї картини. Після чергової відмови спеціаліст оголосив про припинення співпраці із FIFA.

9b77b6999f58b68f7fa6daf945d

Нагадуємо, Росія та Катар підозрюються pharmacy express online. у підкупі голосів, які, у підсумку, вирішили долю двох найближчих світових першостей. Раніше у цьому лайні активно копирсалися британські журналісти, котрі теж дійшли подібних висновків, що і Ґарсія.

Коментар БФ: Стілець під Блаттером хитається. І як цей старий маразматик ще тримається? Мабуть, зустріч з Пуйлом на нього вплинула…


Menu Title