Фіґу: Більше Ямайок та Таїті!

19 Лют, 2015|19:36
960x

Колишній хавбек «Реала» і «Барселони» висунув програму, з якою він боротиметься за пост президента ФІФА. Екс-футболіст збірної Португалії Луїш Фіґу запропонував розширити чемпіонат світу до 48 команд. Португалець також пообіцяв перерозподілити доходи ФІФА, збільшивши виплати всім федераціям.

«Я вважаю, що ми повинні розглянути пропозицію щодо розширення числа учасників чемпіонатів світу з 32 до 40 або навіть 48 команд. Обидва ці варіанти можливі, якщо збільшити тривалість турніру всього на три-чотири дні. Якщо розширення відбудеться, я вважаю, що додаткові команди повинні представляти неєвропейські асоціації », – сказав Фіґу.

55f703b227da15f7126fdaf9a92cd2a5

 

«До ФІФА  належать різні  федерації, тому буде природно, якщо доходи ФІФА будуть розподілятися між ними безпосередньо. Мої пропозиції призведуть до того, що кожна асоціація за чотирирічний цикл буде отримувати додатково по 8-10 мільйонів доларів », – cialis every day pill prices. додав кандидат у президенти ФІФА.

За посаду також посперечаються глава ФІФА Йозеф Блаттер, принц Йорданії Алі бін Аль-Хусейн і президент нідерландського футбольного союзу Міхаель ван Прааг. Вибори пройдуть 29 травня в Цюріху.

В темі:

Menu Title