Фонсека – про адаптацію, чемпіонство та війну

7 Тра, 2017|07:58
фонсека_шахтер_2

Португалець об’єктивно оцінює обстановку.

Фонсека поділився міркуваннями з приводу останніх подій – слова керманича “гірників” цитує  Трибуна.

“У португальських газетах і журналах виходять публікації. Навіть сьогодні вранці я дивився пару-трійку видань, де була новина про те, що ввечері “Шахтар” може стати чемпіоном. Вважаю, в Португалії зрадіють цій перемозі.

Попереду ще фінал Кубка. Ми будемо готуватися до всіх поєдинків як можна краще. Я вже говорив: хто виступає в “Шахтарі”, повинен виходити з думкою лише про перемогу. Є також хлопці, які не так часто виходили в стартовому складі, але дуже багато працювали. Я хочу надати їм можливість грати.

Як іноземець, який приїхав в Україну, можу сказати, що щасливий тут. Суджу по тому, як мене приймали і як поважають. Повинен подякувати абсолютно всіх українців. Кажу щиро: я відчуваю себе майже як вдома.

Читайте також: Срна розповів, чому не перейшов в “Барсу”

Навіть не думав, що в цьому плані може бути краще. А між людьми є різниця, у більшій мірі вона пов’язана з історією кожної країни. Враховуючи прийом і те, як зі мною спілкуються, я є щасливчиком.

Завдяки цьому також люблю українців і цю країну, мені подобається тут. Перебуваючи в іншій країні, люди чують про Україну, що тут йде війна і все не так добре, але реальність саме тут відрізняється. Чесно кажучи, зараз я дуже вражений і хочу подякувати абсолютно всім”, – сказав Фонсека.

Нагадаємо, чемпіонство з “Шахтарем” стало для Фонсеки першим в real viagra online.. кар’єрі.


Menu Title