Франков видав зашквар

27 Січ, 2017|22:14
1ed1b

Емський указ йому в руки.

Головний редактор журналу “Футбол” Артем Франков заявив, що у разі прийняття законопроекту “Про державну мову”, його журнал, швидше за все, припинить існування.

19 січня у Верховній Раді був зареєстрований законопроект “Про can you buy elavil over the counter. державну мову”. Згідно нього, преса повинна видаватися українською мовою. Можливе видання двох або кількох мовних версій, одна з яких – українською мовою, а її тираж повинен становити не менше 50% загального тиражу всіх мовних версій.

Читайте також:Китайці заманювали Блохіна до себе

“Чи зможе журнал виходити українською? Ні, це знищить “Футбол”. Дорогим друзям залишається самим випускати новий журнал. Ні я, ні Шахов, ні Панкратов (журналісти “Футболу”) не зможемо на тому ж рівні обсягу і якості писати українською. Розумію, що цю дебільну депутатську аудиторію влаштував би і суржик, от тільки писати таке – огидно.

На всяк випадок: версія, що легко перебудувати видання та авторів з російської на українську – для дебілів надзвичайно гарна. Особливо для тих, для кого мова – чисто потриндіти, у тому числі з трибун”, – заявив Франков.

Нагадаємо, журнал “Футбол” видається з 1996 року.

В темі:

  • http://twitter.com/goodbye_goodboy Гнат Галаган

    степлєр, блядь

  • http://vk.com/id136857429 Артур Дробот

    суфльор долбайоб

Menu Title