Гладкий: на полі – жодної поваги до “Дніпра”

3 Тра, 2015|23:04
53df7b2eb298d

Усі помітили, що минулої середи у півфіналі кубку України нападник “Шахтаря” Олександр Гладкий доволі емоційно відсвяткував гол у ворота “Дніпра”, свого екс-клубу. Хоча переважна більшість гравців і не святкують голи своїм попереднім командам. Гладкий жестикулював до вболівальників, мовляв, “ей ви, дніпряни, щось я вас не чую”. Це тим паче трохи здивувало, тому що він йшов з “Дніпра” без скандалів.

Втім, лише у ефірі qsymia buy online canada. програми “Профутбол” вдалося почути коментар самого Олександра стосовно цього:

“Так, я був у “Дніпрі”. Я дуже вдячний і керівництву, і футболістам за той час, що я провів тут. Але це вже історія, я повернувся у “Шахтар”, і намагаюсь приносити користь цій команді.”

“Ще коли за “Карпати” забивав “Дніпру” – також святкував. Я нікому нічого не хотів довести, просто намагався допомогти своїй команді забити гол”, – заявив Гладкий.

Коментар БФ: якось слово з ділом не в’яжеться, вам не здається? Власне, якщо тобі попередній клуб нічого не зробив, ти пішов з нього без проблем і недосказаних історій, то чому, курва мать, ти святкуєш гол у його ворота, ще й намагаючись спровокувати його вболівальників?

Відео додається:


Menu Title