Головний редактор “ПроФутболу”: “У 2-й шістці іноді нічого дивитися. Ми міняємося матчами “Динамо” і “Зорі” на “Шахтар” і “Ворсклу”

30 Лип, 2018|13:46
244d9d

Особливості національних колгоспів.

Програма “Профутбол” з нового сезону стала коротшою та менш масштабною – вона триває лише 50 хвилин та виходить о 23:00. Головний редактор програми Володимир Звєров на Youtube-каналі FootballHub розказав, чому так сталося і як “Профутбол” вийшов із скрутної ситуації з телеправами.

“По-перше, команди другої шістки. Іноді там нічого дивитися – ми в цьому переконалися по минулому сезону. Ось хто дивився матч “Арсенал-Київ” – “Львів”? Ми сконцентруємося на кращих матчах.У нас є паритетний обмін з групою каналів “Україна” – ми міняємося домашніми матчами “Динамо”та”Зорі” на домашні матчі “Шахтаря”та”Ворскли”.

Більше будемо концентруватися навколо класних персонажів, першої ліги, яка в цьому сезоні обіцяє бути цікавіше, ніж нижня шістка УПЛ. Інтерес до футболу на ефірному каналі обмежений – якщо на команди на трибуни приходять по 100-200 людей, це означає, що і по телевізору їх так само дивиться мало.Це історія зовсім не для ефірного каналу.

Чому “Профутбол” о 23:00? Як показали досліди, це найзручніший час для чоловіків, які люблять футбол.Жінки, яким рано вставати, додивляютьчя “Голос країни” та віддають чоловікам пульт. Будемо виходити в найзручніший для чоловіків час”, – сказав Звєров.

Читайте також: Олександр Денісов: “Вплив ТК “Футбол” на дати проведення матчів? З тим же успіхом Хацкевич міг заявити, що ТК “Футбол” вплинули на вчорашню зливу у Києві”

На телеканалі “2+2″ транслюються домашні матчі лише двох клубів – “Динамо” brand cialis canadian pharmacy. Київ та луганської “Зорі”, а ще дев’ять клубів тепер транслює ТК “Футбол”. Матчі “Карпат” виходять на телеканалі “ZIK”.


Menu Title