Гравці “Бетіса” заступилися за Зозулю

2 Лют, 2017|16:42
14706638448555

Хоч щось позитивне.

Гравці “Бетіса” виступили із заявою на підтримку Романа Зозулі у конфлікті з ультрас “Райо Вальєкано”, який змусив українця повернутися з оренди,  пише офіційний сайт клубу. 

«Ми хочемо висловити наше обурення епізодами, які наш партнер Роман Зозуля пережив в останні години.

Це публічне лінчування футболіста, чий професіоналізм та особиста поведінка з моменту його прибуття в клуб були бездоганними.

Тому ми хочемо засудити звинувачення, яких він зазнав. Їх походження пов’язане з неправдивими новинами про значення футболки, в якій він приїхав в Севілью.

Ми відчуваємо, що кожен з нас може стати жертвою подібного поводження.

Ми знаємо, що Федерація футболу Іспанії вже вживає заходів, щоб захистити нашого партнера і гарантувати йому максимальну безпеку. Сподіваємося, що всі організації, які повинні відповідати за позитивне сприйняття наших змагань, приймуть необхідні заходи. Щоб імідж іспанської ліги не був зіпсований неприйнятною поведінкою людей, які виступають проти цінностей, які повинен нести собою цей вид спорту.

pharmacy around the world.

Всі повинні подумати про те, як легко завдати шкоди без причини. Висловлюємо нашу абсолютну підтримку Роману і його сім’ї. Ми всі з Зозулею”, – йдеться в заяві гравців “Бетіса”.


Menu Title