Гравець “Говерли” розповів, чому він Халк

21 Лип, 2015|14:19
аваа

Багато хто здивувався, побачивши в матчі “Дніпро” – “Говерла” футболіста під 10-м номером з написом на футболці “Халк”.

Ним виявився 28-річний нападник Ігор Худоб’як. У інтерв’ю FootBoom він розповів, чому він бігає саме з таким прізвиськом на футболці.

- Спочатку В’ячеслав Вікторович (Грозний. — прим.) так “охрестив” мене, — розповів Ігор. — Тут було і порівняння з бразильцем із Зеніту, і з персонажем коміксів — зеленим Халком через мою фактурність та будову тіла (сміється). Так і пішло, а потім вирішили на футболці написати “Халк”. Адже один Ігор Худоб’як в Прем’єр-лізі вже грає, тому уникнемо плутанини. Та й навіщо чужі лаври збирати (посміхається). Так і виник в Говерлі свій Халк.

- Тепер залишається наздогнати по рівню гри Халка із “Зеніта”?

- Хотілося б наблизитись до такого clarinase kaufen. , тому буду докладати зусиль і, особливо, тренувати потужний дальній удар.

- Як взагалі опинилися в “Говерлі”?

- Я сам з Івано-Франківської області, і останній час грав за місцеві аматорські клуби. Але влітку тренер Петро Кушлик, який колись працював в “Говерлі”, запропонував Грозному переглянути мене. В’ячеслав Вікторович подивився на мою гру і сказав, що я підхожу.

- Згадуючи літні пригоди “Говерли”, були впевнені в старті ужгородського клубу в новому сезоні? Грозний щось говорив з цього приводу?

- Коли я приїхав до Ужгорода, ми переговорили з тренером, і невдовзі почався збір. Я потренувався декілька днів, підписав контракт, і разом зі всіма готувався до матчу з “Дніпром”. Тому не було сумнівів, що клуб стартує в Прем’єр-лізі.

- Дебют в Прем’єр-лізі проти “Дніпра” — буде що згадати?

- Думаю, дебютувати нічиєю з фіналістом Ліги Європи — більш ніж гідно. Безперечно, було і хвилювання — від цього нікуди не дінешся. Але через декілька на полі хвилин все зникло. Тому відіграв так, як хотів і планував. Так, було важкувато фізично. Все-таки команда почала готуватися лише за 10 днів до початку чемпіонату. Але загалом почуваємо себе нормально, а я побачив свої помилки і елементи, над якими треба працювати в першу чергу.


Menu Title