Гравець “Карпат” розповів, як на нього наїхав Антуан Ґрізманн

1 Лип, 2017|13:49
tkachuk999999

Ах ти ж така скотиняка!

Новоспечений півзахисник львівських “Карпат” Юрій Ткачук зізнався чому не зміг цілком адаптуватися у мадриському “Атлетіко” та розповів про не надто приємний інцидент, пов’язаний із Антуаном coversyl medication. Ґрізманном.

“В тому, що не заграв в Мадриді, є дві причини. Одна з них потягла за собою іншу. Коли я став гравцем “Атлетико”, то тренувався з першою командою. Мови тоді ще не знав, у мене був перекладач. Але на одному занятті не зрозумів, що саме треба робити. Перекладача під рукою не було. Відповідно, почав помилятися.

Антуан Ґрізманн розсердився і почав фиркати. Ми трохи не зрозуміли один одного, а під час наступної вправи я пішов у підкат, можливо, трохи жорсткіше, ніж слід було.

Ґрізманн надувся, пішов до керівництва і сказав, щоб мене тут більше не було. Таким чином, потім я займався з молодіжною командою.

Читайте також: “Зоря” гратиме у єврокубках на новому стадіоні

Після цього випадку я відмовився від послуг перекладача і почав вчити мову сам. За півроку вже міг спокійно говорити, познайомився з багатьма людьми, з якими спілкуюся і зараз. Іспанську знаю не досконало, але цілком достатньо для вільного розуміння,” – сказав Ткачук.

 


Menu Title