Гуцуляк розповів, чому пішов із “Вільярреалу”

7 Лют, 2017|20:35
39435836

“Вільярреал” цього не хотів.

Новий-старий форвард “Карпат” Олексій Гуцуляк недавно повернувся з Іспанії, де числився в аренді у самому “Вільярреалі”. Клубам заради такого трансферу довелося розірвати арендну домовленість.

Як повідав Олексій у інтерв’ю офіційному сайту “Карпат”, на поверненні до Львова настояв сам футболіст:

“Ініціатива повернення до Львова надійшла виключно від мене. Я сам подзвонив своєму представнику і сказав, що хочу повернутися в “Карпати”. Одною з головних причин стало те, що спортивний директор, який стежив за мною і фактично організував трансфер, пішов з клубу одразу після мого переходу. Не те, щоб на мене не розраховували, але мені хотілося отримувати більше ігрової практики. Тому я вирішив, що краще докладу усіх зусиль і допоможу своєму рідному клубу, який опинився у важкому турнірному становищі”.

“Я трохи вивчив мову. Розумів, що кажуть тренери, з часом міг cipla pharmaceuticals limited. поговорити з партнерами. Щодо режиму, то його я не порушував і на тренування не спізнювався”

“Керівництво “Вільярреалу” було здивованим [рішенням покинути клуб – прим. “БФ”]. Вони не хотіли мене відпускати, мали намір повністю викупити трансфер. Але я не хотів змінювати свою позицію. Відчував, що мушу грати більше і, відповідно, швидше прогресувати”

Читайте також: У “Карпат” – подвійне поповнення

Повернення Гуцуляка сталося для “Карпат” дуже вчасно, адже недавно клуб втратив Густаво Бланко-Лещука, який недавно перейшов у донецький “Шахтар”.


Menu Title