Гусєв згадав конфлікт з Бойко саме перед фіналом ЛЄ

26 Тра, 2015|14:01
гусев бойко

І навіщо чіпати минуле? Краще б на дружині своїй зосередився, вона явно чогось хоче від тебе. А Бойко хай собі тренується, завтра фінал Ліги Європи, взагалі-то.

Півзахисник «Динамо» Олег Гусєв згадав травму голови, яку він отримав у зіткненні з воротарем «Дніпра» Денисом Бойко і сказав, що воротар все-таки не вибачався за епізод. Про це пише сайт Трибуна.

Кажуть, він після гри зі мною спілкувався, вибачався, але я цього не пам’ятаю. Це так він в інтерв’ю розповідав. Значить, у мене провали в пам’яті, тому що я такого пригадати ну ніяк не можу. А потім ми більше ні про що не говорили.

І Олег таки вважає, що Бойко спеціально йшов на цей фол. Хоча експерти вважають інакше.

Я досі вважаю, що він міг зіграти по-іншому. Нічого небезпечного в моїх діях не було. Знаєш, бувають моменти, коли нападник нахабно йде на воротаря і той виставляє коліно, щоб наступного разу такого не було – так от, це не той випадок. Чув багато інтерв’ю, де його виправдовують. Я думаю, він просто хотів показати, що він господар цієї зони. Перестарався. Так показав, wellbutrin xl for sale. що трохи шию не скрутив. Буває, напевно, – сказав Гусєв.

Олег, будь мужиком, бл@ть! Стільки часу пройшло з тих пір, а ти досі згадуєш це і ніяк не можеш залишити в спокої Бойка. Альо, гараж!(с)


 • http://vk.com/id9517160 Саша Крава

  автор — олух. Олежа — красавчик!

 • http://vk.com/id9517160 Саша Крава

  автор — олух. Олежа — красавчик!

 • http://vk.com/id133725079 Богдан Сембай

  згадав би в міжсезонні, а то тепер ше Бойко впевненість втратить…..потім цілий сезон набирати..

 • http://vk.com/id139475739 Діма Поліщук

  автор долбойоб просто,людину чуть на той выт не выдправили,а ти йому ще дорыкаэш??

 • http://vk.com/id8959181 Сергей Бойко

  Автор,можливо тобі варто уважно читати чи слухати його інтервью????Адже його сам журналіст розпитує на цю тему,а він в свою чергу,просто відповідає на питання,а не “жаліється” як ти написав.
  То ж може купи собі окуляри чи слуховий апарат….”Альо, гараж!(с)”

Menu Title