Ґвардіола: “Ракицький – найкращий захисник світу”

23 Лют, 2015|10:03
569502

Головний тренер “Баварії” Жузеп Ґвардіола поділився думкою про провідних українських футболістів і розповів, чому не склалася кар’єра Дмитра Чигринського.

Ярмоленко і Коноплянка – це гравці топ-рівня. Думаю, вони могли б грати в найсильніших чемпіонатах Європи, але мені складно говорити, які клуби ними цікавляться.

3goJl7Pg55s

 

Чому не склалася кар’єра у Чигринського? У нього були серйозні травми – це основна причина. Насамперед, хочу сказати, що це відмінний хлопець і кваліфікований футболіст. У нього є характер і хороший довгий пас, він розуміє, як будується гра. Йому потрібні залікувати травми, і у нього будуть шанси повернутися на високий рівень. Сподіваюся, в новій команді у нього все складеться якнайкраще.

224c0f8ea557513c9501b454554a5686

Чи правда, що я хотів запросити Ракицького в Барселону або Баварію? Це не так, але на мою думку, Ракицький став одним з кращих центральних захисників світу “, – заявив rhine ink. Ґвардіола.

rak_yarik

Нагадаємо, Дмитро Чигринський виступав за “Барселону” в той період, коли синьо-гранатовими керував Жузеп Ґвардіола. Проте футболіст провів всього 12 матчів за каталонський клуб, після чого повернувся в донецький “Шахтар”.


Menu Title