Ігор Шуховцев: “Я випив стільки, скільки люди в магазинах не бачили”

29 Кві, 2018|15:28
orig_381883

Але це все у минулому.

Колишній воротар луганської “Зорі”, “Маріуполя” та “Металіста” Ігор Шуховцев в інтерв’ю передачі “Моя гра” на ТК “Футбол” розповів про свої проблеми з алкоголем.

“Випивав я десь з 18 до 26 років. Ні, це не алкоголізм, а просто нестриманість. Я ж не пив щодня, Боже збав. Це були поодинокі випадки, коли ми могли випити після гри або на дні народження, а потім напідпитку прийти на тренування. pfizer coupons for viagra. Це не кожен день, тому слово “алкоголізм” дещо недоречно.

Але вже на протязі 20 років я ні краплі до рота. Сам до цього прийшов. Я ледь сім’ю не втратив – настільки складна була ситуація. Я ніде не грав, була травма.

Коли відійшов від пошкодження, то мені подзвонив Микола Павлов, який як раз брав “Маріуполь”. “Ти воротар хороший, все тебе знають і всі хочуть бачити у себе. Але з цими проблемами ти нікому не потрібен. Думай”, – сказав Павлов. Тоді я і вирішив, що все.

Спочатку турбіну вшивати. Під лопатку зашивається ампула. Якщо алкоголь потрапляє в кров, то це погано впливає на слабкі місця організму. Якби я випивав 50-100 грамів горілки – ампула б лопалася, мені було б погано. Так я робив двічі – раз в п’ять років.

А зараз вже справляюся сам. У компаніях іноді пропонують, але я просто не бачу сенсу. Я випив стільки, скільки люди в магазинах не бачили”, – розказав Шуховцев.

Читайте також: Василь Кобін відкрив власний ресторан фаст-фуду

Також екс-голкіпер зізнався, що досі палить, однак завжди повторює своїм підопічним, що це не приклад для наслідування й ненайкраще рішення.


Menu Title