Ігор Суркіс: “Якщо треба буде, футболісти підуть воювати”

3 Лют, 2015|17:24
surkis_garmash.mp4

Президент “динамівців” запевнив, що у разі потреби, його футболісти відправляться в зону АТО.

“Якщо комусь із гравців прийде повістка, будемо розглядати це питання в правовому полі. Якщо треба, звичайно, всі підуть воювати. Але, думаю, футболісти повинні виконувати свою мирну місію, грати і давати надію вболівальникам, що у нас буде мир і спокій в країні”, – сказав Суркіс.

Така державницька і щира позиція киян підкуповує. Пригадується, ще в липні Андрій Ярмоленко зізнався, що глибоко поважає захисників незалежності України, але сам боїться потрапити на фронт, як і будь-хто інший.

384040706

“Звичайно, зараз на камеру можна сказати про те, який indian euromed viagra. я сміливий герой, що готовий піти воювати. Люди, які там перебувають, є реальними героями нашої країни. Думаю, кожна людина боїться війни. Я не буду говорити, що я дуже сміливий і готовий взяти автомат, щоб піти на фронт. Я боюся цього, напевно, як і будь-яка людина”.

Та в контексті умов, в яких ми живемо, не знаючи того, що буде завтра, складно прогнозувати, що нас очікує в майбутньому. Лише залишається підтримати сподівання Ігоря Суркіса, та й кожного з нас, про те, що в Україні будуть мир та спокій.

Джерело: “Вести”

 

В темі:

Menu Title