Інфантіно відповів за формат та назвав Євро-2016 найкращим

11 Січ, 2017|16:11
1380963964

Президент ФІФА розповів, чому в 2026 році на ЧС приїде не 32, а 48 команд. 

Слова керманича організації цитує BBC.

У кожного формату є свої фінансові переваги. Ми перебували в комфортній ситуації для прийняття рішення, заснованого на спортивній складовій. Це історичне рішення, яке свідчить про перехід чемпіонату світу в ХХІ століття.

На минулому чемпіонаті світу Коста-Ріка вибила Італію та Англію. Є й інші команди, які могли б проявити себе на світовій першості.

Вірю, що якість турніру може зрости. У багатьох країн з’явиться шанс пройти кваліфікацію, і вони будуть інвестувати гроші у футбол вищого рівня і футбол широких мас.

Я ціную думку клубів. Ми не чіпаємо календар, дати чемпіонату світу і не збільшуємо навантаження для гравців.

Ми будемо грати 32 дні, як і зараз. Максимум команда проведе сім матчів, як зараз. Буде 12 стадіонів, як зараз. Але при цьому ми даємо можливість більшій кількості країн здійснити мрію.

Читайте також: Як відмивають бабки відомі гравці та футбольні функціонери

Євро-2016 був найцікавішим в історії. Всі команди повірили в свої шанси і стали проводити матчі із зовсім іншим настроєм.

Ми бачили вихід з групи таких команд, як Уельс, Ісландія, Північна Ірландія. Багато брали участь на турнірі вперше, хтось- вперше за дуже довгий час.

У той же час Нідерланли завжди виходили на Євро, а тут не пройшли відбір. Кваліфікаційний турнір став динамічнішим. Сподіваюся, у нас вийде те ж саме і з чемпіонатом світу, – заявив Інфантіно.

Яка ваша думка, брутали?


Menu Title