Інша сторона медалі: кому буде важко без “Шахтаря”

23 Тра, 2015|14:01
2_417

Емоції від нещодавнього кубкового матчу за участю “Дніпра” та “Шахтаря” ще й досі не вщухли. “Гірники” відкрито висловлюють власне невдоволення львівською публікою, натякають на ЛЧ та, мовляв, вже готові переїжджати із міста Лева. І, в принципі, здавалося б, їх ніхто не тримає, як свідчать настрої уболівальників. Луческу, котрий залишається на посту головного тренера, згадував Чернівці та Суми, а тим часом є й ті, що жалкують, що вже екс-чемпіон країни покине нинішнє місце проведення матчів. Виявляється, – і цілком закономірно – розвиток інциденту тривожить керівництво “Арени-Львів”. Як повідомляє Tribuna, директор комплексу  Денис Ринський розповів, як буде існувати споруда, якщо “Шахтар” у наступному сезоні відмовиться співпрацювати.

“Якщо це відбудеться, то буде scabisan. дуже неприємно, оскільки саме “Шахтар” на нашому стадіоні проводить найбільшу кількість матчів. “Арені-Львів” буде важко без клубу, який постійно б проводив свої матчі у нас.

По суті, стадіон не може функціонувати без футбольного клубу. У такому випадку будемо виживати і мінімізувати всі витрати”, – заявляє Ринський.

Крім того, директор “Арени Львів” підкреслив, що оренда стадіону на одну гру обходилася “Шахтарю” в 200 тисяч гривень. А це пристойні кошти, а хіба ні?


Menu Title