Як продаватимуть квитки на “Шахтар” — “Баварія”

15 Січ, 2015|18:45
226181__max_news

21 січня стартує продаж квитків на матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів “Шахтар” — “Баварія”, що відбудеться 17 лютого у Львові. На відміну від матчів групового етапу, коли квитки можна було купити будь-кому, будь-коли і скільки завгодно, тепер “Шахтар” повертається до традиційної для себе практики поетапного продажу квитків із пріоритетом для постійних відвідувачів домашніх ігор команди.

Ось як виглядатимуть чотири етапи продажу квитків.

1-ий етап. 21—25 січня. В цей період квитки зможуть купити лише власники абонементів сезону 2014-15. Кожен такий уболівальник зможе придбати до 2-ох квитків, при чому один із них — за знижкою 50%. Купити квитки можна буде як у касах “Арени Львів”, так і онлайн на офіційному сайті “Шахтаря”.

2-ий етап. 26—29 січня. Тепер за квитками підтягнуться зареєстровані вболівальники (тобто ті, що заповнювали анкети в касах “Арени Львів” і роздрібної мережі пунктів продажу при купівлі квитків на матчі “Шахтаря” в чемпіонаті України). Кожен із них отримає СМС-повідомлення зі спеціальним кодом. Пред’явивши касиру цей код, вони зможуть купити до 2-ох квитків.

Того ж дня буде відкрито доступ до онлайн-продажу на сайті tickets.shakhtar.com, але скористатися онлайн-сервісом зможуть лише ті вболівальники, що вже купували квитки онлайн на ed medication samples. сайті “Шахтаря” на матчі першого кола Чемпіонату України.

3-ій етап. 30 січня — 1 лютого. Тепер до купівлі квитків підключаться вболівальники, що вже купували квитки на матчі “Шахатаря” в груповому етапі Ліги чемпіонів 2014-15. Зокрема це стосується й тих, хто купував квитки онлайн. Кількість фанів, що отримають право на купівлю квитків буде визначено жеребкуванням. Кожен такий уболівальник отримає СМС-повідомлення зі спеціальним кодом і зможе купити до 2 квитків.

4-ий етап. Після цього квитки надійдуть у вільний продаж. Щоправда, їх зможуть купити лише ті вболівальники, що заздалегідь зареєструються на сайті “Шахтаря” за програмою “Лист очікування”.

Ціни квитків на матч “Шахтар” — “Баварія”:
• Standard: 100, 150, 200, 300 і 400 грн.
• Club 1936: 1 000 грн.
• Business Club: 4 500 і 5 000 грн.

В темі:

Menu Title