Як «сплавляють» Луїса Адріано

7 Тра, 2015|18:00
Адріано1

Одного з найкращих снайперів цьогорічної Ліги чемпіонів! Щоправда, навіть попри те, снайперські здібності донецько-львівського бразильця викликають лише сміх – бо як часто не влучав у площину воріт, так і не влучає. Свої ж голи забиває лише завдяки кількості моментів, а не якості їхньої реалізації. Важко навіть уявити, скільки голів зараз було б у Мессі чи Роналду, якби комусь із них довелося грати із БАТЕ.

Але просто так Адріано adderall nedir. не сплавиш – жива легенда клубу і все таке подібне.

«Ми не встановлюємо трансферну вартість Адріано, тому що у нас є бажання продовжити з ним стосунки. Ми не в тій позиції, щоб намагатися його продати.

Намагаємося з ним вести переговори про укладення нового контракту, але поки не виходить. Якщо не вийде підписати новий контракт, він дограє до кінця року і піде вільним агентом. Або з’явиться якийсь клуб з серйозною пропозицією і купить його влітку», – сказав гендиректор «Шахтаря» Сергій Палкін телеканалу “Футбол 1″.

Палкін

БФ. Ну от щось зовсім не віриться, що керівництво клубу не може домовитися про контракт із своїм гравцем. Якщо хтось із гравців показував свій норов, то якщо і йшов із клубу, то з чималими проблемами (Вілліан, Мхітарян), а то й узагалі його «гноїли» в команді не продаючи і не надаючи ігрової практики. Як от Агахову, який був одним із найперспективніших, а зараз узагалі мало кому відомо де знаходиться.

Скидається на те, що дуже відкрито «сплавляти» лідера атак «гірники» не хочуть – тим паче, любимчик Луческу. Тільки от Містер, цілком імовірно, влітку команду покине. А встановити трансферну вартість, про яку згадував Палкін… Самі подумайте – який нормальний власник солідного європейського клубу віддасть чималу суму за такого гравця, заміну якому можна знайти дуже просто і за набагато менші гроші. Та ще й набагато молодшого. Тут ще щоб у Адріано проблем не виникло з пошуком команди, коли він стане вільним агентом. Хоча, для команди нижче середньої частини чемпіонату, наприклад, Франції він, напевно, би підійшов.

Адріано

“Брутальний футбол”


Menu Title