Як Суркіс англійців у дурні пошив

17 Січ, 2015|12:34
1_2

Здійснити вдалий трансфер для підсилення команди особливих зусиль не складає. Коли ти маєш гроші, особливо їх не шкодуючи, то агенти завжди знайдуть оптимальний варіант. Але продати вже непотрібного футболіста за захмарні кошти, погодьтеся – це справжнє мистецтво.

Після появи в стані “динамівців” Дьємерсі Мбокані  нігерійському нападнику Брауну Ідеє вказали на двері. Не думаю, що він особливо розчарувався – ситуація в Україні не найліпша, легіонери пакують речі та залюбки мандрують країнами Європи та Близького сходу, сподіваючись на нове працевлаштування. Так, принаймні, міркував Браун.  У підсумку, його “упакували у найдорожчу обгортку” – виставили на трансфер, оцінивши у мінімум 8 мільйонів євро. І покупець знайшовся – англійський “Вест Бромвіч Альбіон” повністю задовольнив апетити Суркіса, виплативши 10 мільйонів фунтів. Це 10, с*ка, мільйонів ranigast. фунтів стерлінгів! За що? В принципі “ВБА” має  характерне прізвисько – “The Baggies” –  “Мішки”.

ideye-signing-f151-1768802_1600x900

Ідеє потрапив у казку. Стара добра Англія, клуби із історією, найпопулярніша ліга у світі. Однак він не врахував, що працювати потрібно явно більше. І якщо придбання на “Готорнс” спочатку зустріли із оптимізмом, то зараз на Брауна ніхто вже не розраховує. Як на нападника, то у нього вражаюча статистика – лише два голи за півсезону. Зате кому забив! “Ман Сіті” постраждало від дій легендарного бомбардира!

Буквально вчора  головний тренер  команди Тоні П’юліс заявив, що у стані “дроздів” нігерійця не тримають.

“Не можу сказати, що Браун залишиться. Якщо з’явиться хтось із вигідною у фінансовому плані пропозицією, то клуб її розгляне. Це нормальна практика, яка стосується і Брауна”.

Як бачимо,  цукерка виявилась не такою смачною попри яскраву обгортку.  Сподіваємося, що Ідеє себе ще реабілітує в очах уболівальників. Правда, сумнівно, що саме під керівництвом старого Тоні.

ideye46


Menu Title