Як татуювання, зроблене фанатом МЮ, рятує життя хлопчику

30 Сер, 2016|22:40
proxy

Блискуча ідея прийшла під час поглинання пива.

Коли вболівальник “МЮ” Денніс Хілтон дізнався про те, nolvadex et duphaston. що син його найкращого друга хворий на лейкемію, то йому в голову прийшла ідея зробити татуювання із логотипом “Сіті”.

Оце так вчинок! – із сарказмом скажете ви. А от і вчинок! За допомогою цієї акції Денніс розраховував привернути увагу до хвороби хлопчика і зібрати кошти на його лікування – і, як виявилося, небайдужий не прорахувався.

“Я і Пол Андерсон завжди були близькими друзями, і діагноз його сина боляче вдарив по нас обох. Я хотів допомогти. Ідея зробити тату прийшла мені після кількох келихів пива в пабі. Я сказав про це Полу і дотримав обіцянку. Зрозуміло, що коли ви вболіваєте за “Юнайтед”, вам не подобається “Сіті”, і ми з Полом постійно підколювали один одного багато років. Але є речі, які важливіші за футбол”, – сказав Хілтон.

Завдяки ЗМІ, які поширили історію про татуювання, Деннісу вдалося зібрати за кілька днів понад 3 тисяч фунтів на лікування хлопчика. Батько хлопчика Пол Андерсон, який вболіває за “містян”, в інтерв’ю The Mirror подякував товаришеві.

“Це говорить про те, що він відчуває до мене і мого сина, враховуючи, що для значить для нього “Юнайтед”. Ми не можемо висловити, як вдячні Деннісу і всім, хто надає нам підтримку”, – сказав Андерсон.


Menu Title