Як ультрас “Райо Вальєкано” воюють на Донбасі

22 Лют, 2017|09:59
fanyi-Rayo-Valekano-na-Donbasse

Картина не з приємних.

Фанати угруповань іспанських клубів, зокрема, ультрас “Райо Вальєкано”, які звинуватили футболіста Романа Зозулю в “нацизмі”, беруть активну участь у військовому конфлікті в Україні, повідомляє Донбас.Реалії.

Про це розповів футбольний фанат ультралівих поглядів з Мадрида Серхіо Бесерра. Він сам чотири місяці воював на боці бойовиків на Донбасі — спочатку в батальйоні “Схід”, потім — в “Привиді” Мозкового. Є навіть відео, де зафіксовано, як іспанець з криками “Але пасаран!” фотографується з тепер уже покійним бойовиком.

Бесерра заявляє, що “Буканерос”, а саме так називають себе ультрас “Райо Вальєкано”, здатні ризикувати життям заради своєї ідеології і навіть набагато більше, але відмовляється відповідати на питання про участь інших уболівальників “Райо” у війні на Донбасі.

“Не хочу нікого звинувачувати. У “Буканерос” є люди, які тверді у своїх переконаннях. Але я не скажу, чи були вони на війні. Це може стати звинуваченням”, — заявив він.

Однак підтвердження участі мадридських ультрас в конфлікті на Донбасі є в російських і сепаратистських відеороликах. Там йдеться про підрозділ herbal viagra side effects. іспанців, які воюють в Україні. Це “бригада” “Карлоса Паломіно”.

“Невідомо. Після арештів в Іспанії люди почали їздити підпільно. В “Привиді” нас було 10 чоловік. Але в інших групах на Донбасі було навіть більше”, — говорить Бесерра.

Спортивний оглядач Олексій Рижков розповів, що угрупування “Буканерос” “підтримує різні сепаратистські рухи у світі, всілякі комуністичні рухи, соціалістичні і в тому числі “ДНР” і “ЛНР”.


Menu Title