Ярмоленко не хотів думати про чемпіонство

18 Тра, 2015|09:20
1426408551_544789175

Футболістам київського “Динамо” не хотілося думати про чемпіонство завчасно. Про це після перемоги над “Дніпром” заявив лідер київського клубу Андрій Ярмоленко, слова якого наводить Динамоманія.

 

Усі знали, що від чемпіонства нас відділяє одна перемога, але налаштовувалися як на звичайну гру, тому що про чемпіонство поки не хотілося думати. По собі знаю, якщо починаєш думати про щось наперед, то це ніколи не вийде, – сказав він, – Слава Богу, що наприкінці вдалося вирвати перемогу. Емоції тільки позитивні. У першу чергу хочу привітати нашого президента, тренерський штаб, всіх масажистів, лікарів, футболістів, уболівальників.

За словами Ярмоленка, всі generic lipitor availability. знають, наскільки важко це динамівцям давалося, і вболівальники довго терпіли, бо дуже довго не було результату.

Добре, що цього року ми показали, що у нас є команда. На даний момент у нас найсильніша команда в Україні. Чи піду з Динамо? Зараз поки жодних думок. Ще дві гри у чемпіонаті та Кубок України. Коли закінчиться чемпіонат, ми домовилися, що зустрінемося з президентом і поговоримо.

В темі:
·

Menu Title