Ярмоленко: “Спеціально йшов на фол”

24 Лют, 2015|16:55
1_1906

Нападник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко зізнався, що в першому виїзному матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з «Ґенґамом» він свідомо йшов на порушення правил, за що був видалений з поля ще в першому таймі.

Брехати не стану: свідомо йшов на фол, бо бачив лежачого на газоні Сергія Сидорчука з кровоточить відкритою раною, але ні суперник, що пробігав повз, ні суддя на це не реагували. Сам Серьога не відразу зрозумів, maxman ultimate. що сталося. У той момент мені здавалося, що фол – єдиний спосіб зупинити гру і дозволити лікарям вийти на поле.

24050028

Чи розраховував на дотримання французами фейр-плей? Всі події підходив до кінця тайму говорили, що це безглуздо. До цього в матчі вже був випадок, коли «Ґенґам» повинен був віддати м’яч, проте демонстративно у себе його зберігали. Загалом, до моменту мого видалення я був заведений, і емоції зіграли зі мною злий жарт. Але навіть з холодною головою переглянувши епізод в різних ракурсах, упевнений: напрацював в ньому максимум на жовту картку », – цитує Ярмоленка« Спорт-експрес в Україні ».0012_47

В темі:

Menu Title