Євген Селезньов розповів, чому обрав російський чемпіонат, а не Європу

4 Бер, 2016|10:56
1770090

Нападник “Кубані” Євген Селезньов поділився враженнями від переходу в краснодарський клуб – новоспеченого форварда російського клубу цитує  Tribuna.

– Відразу освоївся, буквально в перший день – хороші хлопці, прийняли відмінно. Я тільки кілька днів у Краснодарі, тому поки нічого особливого сказати не можу. 

Перше враження від міста – постійно світить сонце. Не можу сказати, що багато де побував у столиці Кубані, але спочатку здалося, що це Москва: всюди одні пробки.

– Розкажіть, як з’явилася можливість переходу в “Кубань”?

– До закриття трансферного вікна були й інші варіанти. Поговорили з головним тренером, іншими людьми і прийшли до висновку: перед чемпіонатом Європи потрібно пограти в сильнішому, ніж український, чемпіонаті, щоб добре підготуватися до виступу у складі збірної України. Так і виник варіант із “Кубанню”.

Читайте також: Селезньов відмовляється грати за “Дніпро”

Не приховую, були пропозиції і з Європи, але в деякі країни не захотіла їхати дружина, а деякі не влаштовували мене. Зараз я навіть не замислююся про це, на даний момент я гравець “Кубані” – і все.

– Ваша статистика як форварда за час виступів у “Шахтарі” та “Дніпрі” вражає. Чи ставите ви на залишок сезону якусь задачу для себе, якусь певну планку?

– Я тільки приїхав, і на даний момент мені важко ставити якісь завдання, тому що я не встиг досить познайомитися з командою, знаю тільки деяких гравців. Я повинен зрозуміти філософію гри, як грає команда і за рахунок чого може добиватися успіху, а це завдання не одного дня. Те, що я бачу зараз – у “Кубані” є хороші футболісти, з якими просто потрібно знайти взаєморозуміння.

Після 18 турів “Кубань” займає в таблиці РФПЛ передостаннє місце. buy ketorolac no rx us.


Menu Title