Йому мало основи збірної Англії, тепер він хоче і до молодіжки

2 Кві, 2015|15:47
img_dChKpQL

Отак і буває – про тебе ніхто не знає, ти нікому не відомий, але вперто робиш своє діло. А потім раз – і ти робиш хет-трик. А потім два – і тебе викликають грати за саму збірну Англії. А потім три – і ти відразу відзначаєшся голом і про тебе балакає весь світ! І це не диво, це реальність. Реальність молодого Гаррі Кейна, який своєю наполегливою працею і долею везіння завойовує собі фанатів так швидко, як це тільки можливо.

І тепер нападник “Тоттенґема”  обіцяє допомогти молодіжній збірнії Англії на Чемпіонаті Європи цього літа.

Кращий бомбардир “шпор” провів вже 43 матчі в нинішньому сезоні. 21-річний Кейн, який відзначив голом свій дебютний матч у футболці збірної Англії, вже пообіцяв відгукнутися на виклик Ґарета Саутгейта.

Знаєте, я не люблю, коли хтось починає заводити розмову про втому. Якщо ти хочеш бути гравцем, який виступає на міжнародній арені, ти повинен грати на найбільших літніх турнірах, які проводяться в кінці сезону, – сказав Гаррі в інтерв’ю англійській пресі.

Прогрес Кейна очевидний manfaat ciprofloxacin. усім. З невинного кошеняти, який недавно пив молоко, він перетворюється на жорстокого звіра, готовий в будь-який момент до атаки.


Menu Title