Йоветич: “Росіяни чекали, поки щось трапиться”

28 Бер, 2015|12:26
Russia's players scuffle with Montenegro's players during their Euro 2016 Group G qualifying soccer match in Podgorica

Форвард «Манчестер Сіті» Стеван Йоветич вважає, що кинута з трибун монета не мала б стати причиною залишати поле. Зустріч відбіркового раунду до Євро-2016 в Подгориці була зупинена на першій хвилині після того, як кинутий з трибуни фаєр потрапив в шию Ігоря Акінфєєва. Голкіпера винесли з поля на ношах.

Матч відновився через 33 хвилини. У другому таймі Роман order accutane 40 mg from india. Широков не реалізував пенальті, після чого в Дмитра Комбарова з трибуни полетіла запальничка. Німецький арбітр Деніз Айтекін прийняв рішення припинити матч і відвів команди з поля.

Я розчарований. Ми вийшли і грали на максимумі, відстояли ворота при пенальті, що ще сказати після такого? Друга зупинка сталася через кинуту монети. Росіяни, здавалося, чекали, поки що-небудь трапиться, так як в перерві їм сказали при найменшому інциденті повідомляти судді. Я сподіваюся, ми уникнемо серйозного покарання, – наводить слова Йоветіча vijesti.me.

УЄФА очікує офіційний звіт делегата матчу і судді, щоб почати дисциплінарне розслідування. Згідно з регламентом, збірної Чорногорії може бути зарахована технічна поразка через відсутність забезпечення безпеки.


Menu Title