Юрій Вернидуб: “Якщо “Леґія” нас недооцінить, ми цим скористаємось”

7 Сер, 2015|14:11
ваваіва

Юрій Вернидуб одразу після процедури жеребкування, в ході якої “Зорі” у суперники дісталась варшавська “Леґія”, дав коментар майбутньому рубилову з поляками.

“Я казав перед жеребкуванням, що на цій стадії легких суперників вже не буде. “Леґія” покаже наш реальний рівень. Суперника потрібно поважати і докласти максимально зусиль для того, аби достойно виступити”,- прокоментував жеребкування Юрій Вернидуб.

“Леґія – 12-разовий чемпіон Польщі, не даремно ж вони грають із сезону в сезон у Лізі чемпіонів та Лізі Європи. Так, досвіду у них побільше, але грати можна. На зборах в Туреччині ми часто виступаємо проти польських клубів, тож знаємо їхній рівень. Хоча, звичайно, контрольні ігри й офіційні матчі – це різні речі”, - підкреслив наставник луганчан.

ваваіва

“Я і тренерський штаб, вся команда розуміємо, яка буде підтримка “Леґії” у Варшаві й ми готові до цього. Що стосується нашого складу, то кістяк у нас є, обойма також є. Важко буде грати на два фронти. Але все залежить від проведених зборів, і я сподіваюсь та вірю, що ми їх провели чудово”, - вважає головний тренер “Зорі”.

alli buy online.

“Немає значення, де грати перший матч. Те, що ми починаємо вдома, можливо, й добре. Якщо вдало зіграємо, то спокійніше буде на виїзді, будемо більш впевнені. А якщо не вийде, тоді що нам буде уже втрачати? Поїдемо битись у Варшаву. В минулому сезоні також лиш першу дуель ми починали на виїзді, а проти “Мьольде” та “Феєноорда перші ігри проводили вдома. Тож нічого страшного. Ми дамо бій. І найголовніше – кинути бій самим собі!”, - вважає Вернидуб.

“Тиску на команду стосвно результату не буде. Усі знають у якому ми становищі перебуваємо – фінансовому і взагалі. Воно є хорошим. Для нас важливо показати гру. “Леґія” вважатиметься фаворитом – і це добре. Можливо, буде недооцінка стосовно нас, як була в “Шарлеруа”, а ми цим скористаємось”, - запевнив коуч комаанди з Луганська.


Menu Title