Капелло: “Не треба читати мені лекції про 9 травня”

8 Тра, 2015|15:01
Capello-Rusia

У Росії розгорівся черговий скандал – конфлікт між тренером збірної і президентом РФС.

Фабіо Капелло обурений словами президента РФС Миколи Толстих. Раніше Толстих сказав, що питання заборгованості перед італійським фахівцем було підняте напередодні Дня Перемоги невипадково.

Вчора син 68-річного наставника заявив, що РФС не виплатив зарплату за квітень, а також повинен компенсувати різницю у курсі рубля при погашенні заборгованості за вісім місяців – з червня 2014 по січень 2015-го. ТАСС передає слова самого дона Фабіо:

“Мене безмірно обурили некоректність і безумство слів президента РФС. Я не претендую на більше, ніж прописано в контракті, підписаному ним самим, і не намагаюся зв’язати чергову невиплату зарплати у відповідний термін з великим святом, яке шанують у всьому світі, в Італії і в моїй родині особисто. Мій батько провів у концентраційному таборі більше року і вийшов звідти після війни з вагою 48 кілограмів! Так що не треба, пане президент РФС, читати мені лекції про те, що за свято buy thyroxine india. 9 травня. Людина, яка поважає себе, інших людей і взяті на себе зобов’язання, не має права говорити подібні речі, якщо вона знаходиться у здоровому глузді.”


Menu Title